Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aróma smradlavých nôh


You are not connected. Please login or register

Prečo ste si vytvorili vlastný web?

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Prečo ste si vytvorili vlastný web? Ut august 05, 2008 8:44 pm

Anonymný


Anonymný

Zaujímali by ma odpovede na túto otázku. : :usmev: :

2Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Re: Prečo ste si vytvorili vlastný web? Pi august 08, 2008 2:36 pm

Anonymný


Anonymný

Chcela som sa pochváliť svojimi škrečkami,nájsť maličkým domov a pod.

3Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Re: Prečo ste si vytvorili vlastný web? Po september 01, 2008 1:38 pm

Anonymný


Anonymný

Ja preto, lebo som sa moc nudila a lebo ma to baví : :neviem: :

4Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Re: Prečo ste si vytvorili vlastný web? Pi október 17, 2008 9:20 pm

Anonymný


Anonymný

tutinek, podobne :D

5Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Re: Prečo ste si vytvorili vlastný web? Pi október 17, 2008 9:23 pm

Prasa


Buzerant
Buzerant

No vidíte.Aká náhoda.No ja preto lebo am to baví. : :rehot: :

6Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Re: Prečo ste si vytvorili vlastný web? Ne december 28, 2008 5:23 pm

Anonymný


Anonymný

Mna to baví , a je to zábavné , a zaberá mi to volný čas : :bububu: : :Smejem sa:

7Prečo ste si vytvorili vlastný web? Empty Re: Prečo ste si vytvorili vlastný web? Ne december 28, 2008 5:34 pm

Prasa


Buzerant
Buzerant

No tak aj ja mám už jednu webovú stránku a vytvorila som si ju preto, lebo ma to baví. : :whistle: :

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.