Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aróma smradlavých nôh


You are not connected. Please login or register

Internetové obchody pre zvieratá

Nakupujete cez internet pre svojho miláčika?

Internetové obchody pre zvieratá Vote_lcap33%Internetové obchody pre zvieratá Vote_rcap 33% [ 2 ]
Internetové obchody pre zvieratá Vote_lcap67%Internetové obchody pre zvieratá Vote_rcap 67% [ 4 ]
Celkom hlasov : 6


Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1Internetové obchody pre zvieratá Empty Internetové obchody pre zvieratá Pi august 08, 2008 5:23 pm

Anonymný


Anonymný

Nakupujete pre svojho škrečka v nejakom internetovom obchode?
Ktorý sa Vám najviac osvedčil?
Ja sem tam na www.zvieratka.sk
Prečo?
  • lacné poštovné - iba 39 ,-Sk

  • príde to 7 dní

  • dobré ceny

2Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Pi august 08, 2008 5:25 pm

Prasa


Buzerant
Buzerant

Ja nekupujem veci z internetu.Náhodou by ti to nedoručili.Alebo mamina si raz objednávala tričko a prišlo jej menšie ako si objednala a pokrčené.Preto jie.Aj keď toto je pre zvieratká ale nie.

3Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Pi august 08, 2008 5:46 pm

Anonymný


Anonymný

papaja-a čo si tam kúpila??
Ja by som tak chcela kúpiť domček pre škrečky, minerálne lízne kamene a nejaké dropsy.Len neviem či by poštovné stále stálo 39,- ked je toho viac...Nevieš,plz, ako to je??

4Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Pi august 08, 2008 6:21 pm

Anonymný


Anonymný

Poštovné bude aj pri veľkej zásielke stále 39,-Sk
Ja som objednávala raz domček,držiak na mrkvu pre králika,tyčinky,dropsíky a min.kamene a poštovné stále 39,-Sk
Lebo si uvedomili že im to nikto nekupuje ked je vysoké poštovné,tak ho natvalo znížili.

5Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Pi august 08, 2008 11:24 pm

Anonymný


Anonymný

Je dakujem za upresnenie, asi si stade nieco objednam, ak bude este pre koho...

A ako budem platit?

6Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá So august 09, 2008 11:07 am

Anonymný


Anonymný

Príde ti to na dobierku (na pošte to zaplatíš).

7Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Ut august 12, 2008 1:54 am

Anonymný


Anonymný

Ozaj a zabudla si na "prečo?" dať aj to že z každého tovaru ide 1 Sk psíkom alebo mačičkám do útulku :D


A nevieš pls, že či aj keď si objednám 5 rôznych vecí, tak stále sa bude platiť 39 Sk?Neni to náhodou tak, ze čím väčšia zásielka ti väčšie poštovné?

8Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Ut august 12, 2008 1:59 am

Anonymný


Anonymný

Takže zistila som že poštovné 39 Sk sa platí iba ak sa to dá poslať v listovej obálke.Inak sú ceny takéto:

79,- Slovenská pošta, platba na účet
39,- UltraLight, Slovenská pošta, platba na účet*
99,- Slovenská pošta, dobierka
49,- UltraLight, Slovenská pošta, dobierka*
179,- UPS, platba na účet
249,- UPS, dobierka

Takže ja budem musieť zaplatiť 99 Sk za poštovné...

9Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Po august 25, 2008 1:37 pm

Anonymný


Anonymný

Ja si vobec nekupujem z internetu veci lebo je to dost nekvalitne. Pre zvieratko by som to taktiez neurobila. Vsak hoc co ti dorucia no nie? :áno:

10Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá Po august 25, 2008 2:24 pm

Anonymný


Anonymný

To zalezi hlavne od toho toho z akeho obchodu na nete kupujes.S vecmi premna-tak napr. oblecenie si radsej kupujem v normalnom obchode bo si to aj skusam ci sa mi to paci, hodi...ale pre zvieratka to je dobre, ked niektore veci nenajdes u nas objednas z netu, ceny su normalne a niekedy aj lacnejsie ako v normalnom obchode...Ale vzdy ma odradi to postovne.

11Internetové obchody pre zvieratá Empty Re: Internetové obchody pre zvieratá St september 03, 2008 4:03 pm

Anonymný


Anonymný

Hmm tak www.zvieratka.sk poznám je to dobrý obchod aôe raz som si objednala dropsy a mala som to poštovné tých 99sk mno čo už ale tie dropsy boli dobré ale nabudúce ich kúpim v našom zverimexe : :sisak: :

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.